KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342018
nr 1234 2018
Blandteknik
Ragnar Kempe, barn, 1940-tal, 47x32
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:50:16
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
All världens barn (Lisa Larson)